Baskı ve Talimatlar Bilgisi

 

   Ürünler, stoklarımızda baskılı bir şekilde bulunmaz. Görseller baskı ön izlemesidir.

   Tüm ürün baskıları sipariş üzerine yapılır. Ürün görselleri S beden ürünler üzerinden gösterilmektedir. Baskı boyutlarımızı buna göre değerlendirebilirsiniz. En büyük baskı boyutumuz 38×48 boyutudur. Büyük beden ürün aldığınızda buna bağlı olarak baskı ürün üzerinde normalden küçük durabilmektedir. Bu durum değişim veya iade için bir sebep değildir. Baskılarımızın boyutunu alacağınız beden için üstte verilen ölçüye göre yorumlayabilirsiniz.

   Dikime bağlı olarak ürünlerde 1-2 cm fark olabilir. Bu durum değişim veya iade için bir sebep değildir. Kullandığımız baskı tekniği en ileri baskı teknolojisi olan DTF/Şeker baskıdır. Ürünler 30 derecede tersten yıkanması gerekir. Yüksek dereceli yıkamalardan baskılar zarar görebilir.

    Sipariş üzerine baskı yaptığımız için ürün ön izlemesinden %5’e varan ton farklılıkları oluşabilir.. Aynı şekilde her seferinde sıfırdan baskıları yapıldığı için baskılar 1-2 cm büyük ya da küçük olabilir. Kısacası ürünlerimiz el emeği ve gelişmiş teknolojinin birleşimi ile her siparişte kişiye özel üretilmektedir.

    Yüksek dereceli yıkama sonucunda zarar gören, beden ölçülerimizin her yerde belirtilmesine rağmen dikkat edilmeyen ve bunun sonucunda bedenin size uymaması halinde değişim veya iade yapılamamaktadır. Baskısı hatalı, kusurlu ürün gönderimi veya bizim yanlış beden gönderdiğimiz gibi durumlarda iade ve değişim yapılmaktadır.